Individuální lekce

Zaměřuji se na individuální přístup a to z jednoduchého důvodu. Na otevřené lekci, i přes sdílení společné kolektivní energie, se nemůže lektor věnovat pouze Vám ale musí se ohlížet i na ostatní cvičící. Individuální přístup znamená, že lektor je po celou dobu lekce s vámi a vede Vás tzv. za ruku. V místnosti jste buď sám nebo s kamarádkou, mamkou nebo partnerem a Vaše ego a soupeření jde stranou.

Na začátku individuální praxe se věnujeme dechu a malému protažení. Pro mě nejen v józe, ale i v životě hraje dech jednu z nejdůležitějších rolí. Na dech se často zapomíná a právě proto mu zpočátku věnuji co nejvíce času. Postupem času a s naučením správného dýchání se na lekcích věnuji středu těla, které díky našemu způsobu života bývá v ne nejlepší formě.

Obecně jsou tedy začátky lekcí spíše o funkčnosti těla než o józe samotné. Cílem individuální praxe je, aby se každý cítil komfortně, příjemně a bezbolestně ve svém těle. Mým záměrem je, aby člověk, který cvičí se mnou, věděl, jak své tělo vnímat a používat komplexně.

Častokrát pak nebývá problém jít na otevřenou lekci, moji klienti tam jdou beze strachu či obavy, že jsou nedostatečně připraveni na dynamiku lekce.

Nejde zde jen o tělo, které pomalu dostáváme do funkčnosti, ale také o vaši mysl, která se pomalu uklidňuje a najde radost z hodiny věnované sobě.

Obecně se lekce od sebe liší, protože jsme každý jiný a potřebujeme jinou péči.

Pokud přemýšlíš nad tím, jestli to zkusit nebo ne tak možná tě nakopne, že první lekce je vždy zdarma.

Samozřejmě abych neztratila kolektivní energii a radost z otevřených lekcí, tak mě můžete najít každou středu v 17:15 v yogaholick studiu kde mám lekci flow jóga.

V pátek se tam můžeme vidět taky, kde mám v 6:30 ranní lekci hatha jógy a každý druhý týden večerní vinyasu v 17:30. Vždy si ale zkontrolujte rozvrh jednotlivých lekcí na stránkách studia.

Zároveň mám u sebe ve studiu pár otevřených lekcí jako je ranní dýchánek v úterý a flow jóga ve čtvrtek.