Akce. Semináře. Vše, co pro vás připravuji v roce 2024/2025

duben

Jin joga

Jinová jóga přináší do našeho života harmonii a vyváženost. Nabízí ticho, klid a uvolnění hlouběji do našeho těla. Zaměřuje se na kosti, pojivové tkáně a klouby, snažíme se uvolnit, abychom podpořili tok energie a výživy do pojivové tkáně. Přijď se mnou podpořit tuto stránku jógy a užít si před víkendem trochu odpočinku. Těším se na tebe! 

 KDY? 19.04.

KDE? Vlčí vrch 891

CENA:  350 ‚-

květen

workshop o dýchaní 

Bez dýchání to nejde.
Kolikrát denně si všimnete, že nedýcháte?
Kolikrát se stane, že se zadýcháváte při jakékoliv aktivitě?
Jóga a dýchání jsou prostě nerozlučná dvojice. 
Osnova:
základy dychu
prehlbovanie
aktivita
v praxi s jogou
 

 KDY? 31.05.

KDE? Vlčí vrch 891

CENA:  1.200 ‚-

červen

červenec

yoga retreat na Slovensku

Druhý ročník yoga retreatu na Slovensku je TU. 
Každý deň turistika v tatrách a slovenskom raji. Plno dobre nálady, jógy a jedla. Každý deň ráno a večer jóga. Ráno nas naštartuje a večer zasa ukľudní po naročnom dni. Polopenze kde ani jedno brucho neostane hladné. Z minulého roku viem, že kombinácia jógy a turistiky je na nezaplatenie. Žiadne ubolené trapezy, záda a nohy, joga príjemne protáhne a dych uvolní všetko to čo telo po turistike potrebuje. Joga nevyčerpáva ale energiu dodáva a tak tomu bude celý týždeň. Tento pobyt je dog friendly. V závere týždňa navštívime termálne kupalisko.  Momentálne na presnom programe sa pracuje. 
Nečakaj napíš si o viac info a miesto je tvoje po uhradení zálohy 3.500 Kč
 
 KDY? 8.7- 14.07.

KDE? Vlčí vrch 891

CENA:  9.500 ‚- ( v cene je zahrnuté ubytovanie na 6 nocí, 12x jóga ráno a večer, polopenzi snídaně a večera, poistenie a ako bonus masáž)

srpen

zaří

říjen

Joga v Jordánsku 

Pojďte  objevit krásy Jordánska. Budete cvičit jógu na magických místech, meditovat a ladit se na přítomný okamžik. Poznáte skalní město Petra, které patří k 7 divům světa a budete se potápět v Rudém moři. Čeká Vás noc v růžové poušti Wadi Rum s jedinečným východem slunce, výborné zdravé jídlo  a týden nabitý zážitky, na které budete ještě dlouho vzpomínat. 

 

 KDY? 18.10.- 25.10

KDE? Jordánsko

CENA:  38.590,-

listopad

prosinec

Přihlašovací formulář na akce a semináře

Pokud máte zájem přihlásit se na nějakou akci, vyplňte mi prosím údaje vpravo a já vám odpovím, zda je ještě volné místo. 

Těším se na setkání s vámi!