Ajurvédská masážní terapie je vhodná pro každého kdo potřebuje relaxaci ve fyzické ale aj psychické podobě. Stimuluje Vátu, která je řídící dóšou. Kůže je největší orgán v těle a proto je potřeba se o ní starat. 

Olejové blaho

Už z názvu si můžete vyvodit, že se jedná o olejové blaho, kdy jste potírání a promasírováni teplým olejem. Teplý olej nám pomáhá uvolnit svaly, hydratovat kůži a navodit příjemné teplo do celého těla. Velký důraz se klade na klouby. Součástí olejového blaha jsou na těle stlačované tzv. marmové body, které obnovují pohyblivost a regeneraci ….

Běžné olejové blaho trvá 75 minut, kdy se masíruje celé tělo včetně hlavy. Po dohodě je možné 90 minutové blaho.

Další varianta je 45 minutové blaho, kdy masáž probíhá s teplými rýžovými měšci. Při této variantě se měšce soustřeďují na záda a nohy. Výhodou teplých rýžových měšců je, že tělu dodají teplo a rýže působí kladně na hydrataci.

45 min. blaho 

záda a nohy, měšce 

75 min. blaho 

celé tělo 

90 min. blaho 

pohlazení celého těla 

Časté otázky ke službě olejové blaho

Jaký olej používáš?

Nejčastěji používám slunečnicový olej, který je mastný a snižuje vátu a pitu. Olej je bio kvality, lisovaný za studena a bez přidaných aromat.

Komu olejové blaho nedoporučuji?

V podstatě neexistuje člověk, který by nemohl přijít na olejové blaho. Je ale nutné si uvědomit, že se jedná o relaxaci.

Kdy není vhodné jít na olejové blaho?

Na základě mých zkušeností, není vhodné chodit hned po otužovaní. Potřebujeme, aby tělo bylo ohřáté a proto doporučuji počkat pár dní až otužování z těla odezní.

Je vhodné olejové blaho pro těhotné?

Ano, je vhodné i pro těhotné ženy. Olejové blaho je upravené tak, aby se žena nepřehřála.