Lekce. Praxe.

Někdy je moje mysl tak rozprouděná, že potřebuje o něco dynamičtější praxi jako je flow, vinyasa nebo asthanga. Jindy mám naopak raději, když všechny svíčky hoří, vonná tyčinka je pomalu u konce a já jen ležím, dýchám a medituji. Někdy se praxe přesune do vany, kde se plně soustředím na svoje potřeby, oddychuji a nedělám nic.

Moje praxe je o pocitu, o tom, co právě potřebuji a ne o tom, že musím něco dělat násilím.  Jindy si v rámci svojí praxe vytáhnu barvy začnu malovat. Všechno, co dělám, je pro mě jóga a snažím se ji vnášet do svého každodenního života.

Podobně je na tom i moje lektorská praxe. Na začátku si trochu popovídáme, abych věděla co vás trápí nebo jestli máte nějaké bolesti. Postupně se dostaneme ke cvičení, na podložku a dle vašich potřeb začneme. Vždy ale začínáme dechem, pránájámou, buď v leže nebo v sedě. 

Lekce bývají různé. Záleží na vašich možnostech, ale nejčastěji se v začátcích věnujeme středu těla a postupně se dostáváme do různých obtížnějších jógových pozic, ásan

Na závěr lekce dojdeme vždy k relaxaci, kde vás nechám o něco déle a to z důvodu, že doma si čas na relaxaci najdete jen málokdy. Zrelaxujete se při příjemné hudbě a menší masáži s esenciálním olejem.

Na otevřené lekce, ale i na akce a semináře u mě ve studiu se můžete přihlásit pomocí rezervačního systému.

Nabízím individuální nebo skupinové lekce jógy

Na skupinové lekci se se mnou můžete vidět v:

Jak se přihlásit na lekci?

Jednoduše — napište mi a dohodneme si úvodní lekci. Čas a den přizpůsobím vašim potřebám.  První lekce je vždy zdarma a cena dalších lekcí se odvíjí od počtu cvičících — 250 Kč/ v případě dvou osob, 200 Kč/ v případě tří a více osob. Individuální lekce pro 1 osobu stojí 500 Kč.

Co s sebou na první lekci? 

Na první lekci nepotřebujete nic než pohodlné oblečení a úsměv na tváři. Všechny ostatní pomůcky jsou k dispozici ve studiu.

Máte zájem o individuální lekce jógy?